Prodej vyřazených knih

Máme tu poslední prodej vyřazených knih před letními prázdninami. V Městské knihovně v Přerově jsme opět připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Všechny vámi vybrané knihy nebo časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč.

Pokud tedy sháníte nějaký starší titul do své domácí knihovničky nebo prostě jen chcete udělat malou radost sobě či někomu z vašich blízkých, neváhejte a přijďte se za námi podívat.

Prodej vyřazených knih se uskuteční ve čtvrtek 1. června 2017 v době od 8:00 do 17:00 hodinsuterénu Městské knihovny v Přerově (boční vchod od Žerotínova nám. 36).

Těšíme se na Vaši návštěvu.