Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 26 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Léto je jako stvořené k cestování a poznávání nových míst jak u nás, tak v zahraničí. A co by to bylo za toulky, kdybychom při nich vynechali ochutnávky tradičních pokrmů? Českou kuchyni jistě všichni známe velmi dobře, ale co takové kulinářské umění ostatních evropských zemí? Víte, kterými národními pochoutkami se mohou pochlubit třeba naši sousedé nebo ostrovní státy? Vydejte se proto o prázdninách na cesty, které voní jídlem, a zároveň se zapojte do naší velké internetové soutěže, v níž hrají pochoutky z nejrůznějších koutů Evropy hlavní roli.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 26 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Léto a vytoužené období dovolených je po roce konečně tady a my jsme se opět rozhodli zpříjemnit vaše prázdninové chvíle klidu a odpočinku, a to oblíbenými osmisměrkami a sudoku. Pokud tedy patříte mezi milovníky luštění, neváhejte a pusťte se do toho! Jako malou nápovědu vám prozradíme, že v tajenkách naleznete slavná literární díla, která se již léta řadí mezi doporučenou četbu všech studentů.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 15 červen 2017 0 komentář

Blíží se čas dovolených a jako každý rok dochází k úpravě provozní doby na pracovištích Městské knihovny v Přerově na období letních prázdnin (1.7. - 31. 8. 2017). Ne, že bychom byli za celý rok tolik unaveni a nezvládli vás obsloužit ve standardním režimu, ale přeci jen si potřebujeme také trochu odpočinout. Úplný přehled prázdninové provozní doby platné pro období od 1. 7. do 31. 8. 2017 naleznete na našich www stránkách nebo ve všech našich půjčovnách.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 12 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Plánujete trávit svůj volný čas na přerovském bazéně? Máme pro vás dobrou zprávu! My tam budeme také! Každý den o letních prázdninách si tak budete moci ve venkovních prostorách bazénu půjčit knihu, časopis nebo noviny a zpříjemnit si ještě více svůj odpočinek.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 09 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Červnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno významné osobnosti českého loutkového divadla - Heleně Štáchové, která byla nejen vynikající loutkoherečkou, ale také autorkou mnoha divadelních her, režisérkou a dabérkou.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 08 červen 2017 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 05 červen 2017 0 komentář

Děkujeme všem za účast v anketě "Využívání služeb Městské knihovny v Přerově", jejíž výsledky jsou pro nás velmi přínosné a na jejichž základě se budeme snažit naše služby dále rozvíjet a zkvalitňovat. Přinášíme vám přehled výsledků celé ankety a naše vyjádření k jednitlivým tématům.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 29 květen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vzhledem k velkému počtu zájemců otevíráme druhý kurz Základy úprav digitální fotografie. Chcete se seznámit se základními pojmy z oblasti digitální fotografie, jako je např. exif, histogram, clona nebo pixel? Rádi byste se naučili stahovat fotografie z digitálního fotoaparátu do počítače a dále je upravovat?

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: