Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Rešeršní služby

Píšete středoškolskou či vysokoškolskou závěrečnou práci? Potřebujete vypracovat prezentaci, seminární práci nebo odbornou přednášku? Na základě vašeho požadavku zpracujeme rešerši, tedy soupis záznamů dokumentů k požadovanému tématu dle zadané specifikace (klíčových slov, jazyku a druhu dokumentů atd.), a to z elektronických nebo tištěných zdrojů. Vyhledané záznamy jsou upraveny dle citační normy ČSN ISO 690. Rešeršní služba je poskytována jak uživatelům Městské knihovny v Přerově s platnou registrací, tak neregistrovaným zájemcům o tuto knihovní službu.

Dodací podmínky, platba 

Rešerši zpracujeme do jednoho týdne dle vytížení rešeršéra. Hotovou rešerši vám zašleme ve formě souboru PDF na vámi uvedenou e-mailovou adresu nebo si ji můžete vyzvednout osobně ve studovně knihovny v tištěné verzi, přičemž výsledná cena rešerše bude navýšena o náklady za tisk. Vyhotovenou rešerši poskytneme po úhradě peněžní částky za rešerši. Cena rešerše je účtována dle platného ceníku. 

 

Objednávka rešerše

Rešerši si můžete objednat zasláním vyplněného formuláře (ke stažení v PDF) na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Kontaktní osoby: Jitka Matulová, tel. 581 334 062, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hotové rešerše 

Po ochranné lhůtě 1 rok se rešerše ve formě plnotextového e-dokumentu uvolňuje do běžného výpůjčního režimu Městské knihovny v Přerově. 

Ukázka rešerše

 

 

 

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty