Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 21 leden 2019 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá externího spolupracovníka pro zabezpečení kurzů Trénování paměti pro veřejnost. Vlastníte certifikát trenéra paměti minimálně I. stupně a rádi byste své zkušenosti uplatnili? Tak hledáme právě vás. Rozšiřte spolu s námi nabídku vzdělávacích kurzů pro veřejnost a nabídněte účastníkům těchto kurzů zajímavé aktivity pro rozvoj paměťových funkcí.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 21 leden 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jak jsou správně fungující střeva důležitá pro naše zdraví? Víte, jak ovlivňuje střevní mikroflóra naši paměť, obezitu, náladu či dokonce deprese? Chcete se dozvědět, co střevům prospívá, a co jim naopak škodí? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky.

Číst dál...

Vloženo: středa, 16 leden 2019 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá pracovníka/pracovnici na zabezpečení provozních služeb. Máte zájem pracovat v knihovně a vyhovuje vám zkrácená pracovní doba? Hledáte jistotu spolehlivého zaměstnavatele? Tak neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení a staňte se naším novým kolegou/kolegyní.

Číst dál...

Vloženo: středa, 16 leden 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci s organizacemi SONS Přerov (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR) a Tyflocentrum Olomouc, o. p. s. zve veřejnost na besedu s Mgr. Petrem Bradáčem, který posluchačům představí nové akustické prvky, které pomáhají v každodenních situacích nevidomým a zrakově postiženým občanům.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 15 leden 2019 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá pro svůj knihovní Herní klub vhodné uchazeče z řad studentů, pedagogů i širší veřejnosti, kteří mají zájem a chuť podílet se na realizaci herních aktivit pro naše malé, ale i velké uživatele.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 15 leden 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 08 leden 2019 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 07 leden 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na lednovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme životní osud Jiřího Wolkera, prostějovského rodáka a jednoho z nejvýraznějších a nejtalentovanějších českých básníků počátku 20. století, který za svůj krátký život stihl vytvořit rozsáhlé literární dílo.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty