Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: čtvrtek, 17 srpen 2017 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření půjčovny pro děti na Palackého ulici v období od 18. 8. do 8. 9. 2017, a to z důvodu rekonstrukce topení, které bude probíhat v celé budově.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 21 červenec 2017 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na částečné uzavření některých pracovišť Městské knihovny v Přerově v období od 7. 8. do 18. 8. 2017, a to z důvodu provádění pravidelné revize knihovního fondu.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 04 červenec 2017 0 komentář

Nechcete, aby se Vám děti nudily o prázdninách doma? Chcete, aby se vaše děti zabavily a také něco naučily? Potřebujete si něco rychle vyřídit a nemá vám kdo dohlédnout na děti?

Číst dál...

Vloženo: pátek, 30 červen 2017 0 komentář

Vyšlo aktuální číslo našeho knihovního zpravodaje. Prázdninové vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 30 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Patříte mezi nadšence, kteří mají na každém kroku při ruce digitální fotoaparát nebo alespoň mobilní telefon? Rádi zachycujete jedinečné momenty prostřednictvím objektivu? Pak právě pro vás si Městská knihovna v Přerově připravila velkou prázdninovou fotosoutěž na téma „Gastronomie na cestách“. Ať už budete prázdninové měsíce trávit jakkoli a kdekoliv, nezapomeňte zachytit ty nejzajímavější a nejpovedenější gastronomické okamžiky a podělit se o ně s námi!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 30 červen 2017 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření všech pracovišť Městské knihovny v Přerově v budově na Žerotínově nám. 36, oddělení pro děti na Palackého ul. 1 i všech městských poboček (Trávník, Velká Dlážka, Předmostí), a to ve dnech od 5. 7. do 7. 7. 2017.

Děkujeme za pochopení.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 29 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, přemýšlíte, jak si ještě více zpestřit svůj prázdninový program a užít si spoustu legrace? Bojíte se, že vás o prázdninách nečekaně přepadne chvíle nudy? Neváhejte a přijďte za námi do knihovny!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 27 červen 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, máte tablet nebo chytrý telefon? Zajímá vás, k čemu je možné využít QR kódy a jak se používají? Neváhejte a přijďte to o letních prázdninách zjistit k nám na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde na vás čeká to pravé prázdninové QR dobrodružství! Soutěž začíná v pondělí 3. 7. 2017.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: