Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 20 květen 2024

Také v červnu se před prázdninovou pauzou můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na tradiční prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 15 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 17 květen 2024

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak v červnu určitě navštivte naše tvořivé dílny, ve kterých se můžete bavit výrobou barevných mořských klíčenek, se kterými bude váš svazek klíčů vypadat okamžitě mnohem veseleji!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 10 květen 2024

Pokud umíte háčkovat nebo plést podle psaných či kreslených návodů nebo máte s háčkováním a pletením alespoň malé zkušenosti, připojte se a přijďte si u háčku a jehlic popovídat a hlavně tvořit k nám do knihovny pod vedením lektorky Marcely Voštinkové!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 06 květen 2024 0 komentář

Městská knihovna v Přerově se letos připojuje k již 28. ročníku celonárodní veřejné sbírky Český den proti rakovině, kterou pořádá Liga proti rakovině vždy jedenkrát ročně v květnu a jejíž výtěžek poputuje na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologického výzkumu a vybavení onkologických center.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 30 duben 2024 0 komentář

Od začátku května až do konce června můžete v Městské knihovně v Přerově zhlédnout výstavu makrofotografií hmyzu dvojice autorů Lukáše Pohanky a Vlastimila Mihala nazvanou Blízká setkání. 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 25 duben 2024

Nezisková organizace SeniorOn z. ú. ve spolupráci s Městskou knihovnou v Přerově pořádají přednášku pro seniory s názvem Kdo mi volá?, jejíž součástí bude i možnost individuálních konzultací s lektorem. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 22 duben 2024 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vám popřáli příjemné a klidné prožití květnových státních svátků a zároveň vás informovali, že všechna naše pracoviště budou ve středu 1. 5. a 8. 5. 2024 uzavřena

Číst dál...

Vloženo: pátek, 19 duben 2024

Vítejte v zemi proroka Mohameda! Vítejte v zemi, která je opředená tajemstvím a která se teprve nedávno otevřela světu. Vítejte v pouštním království, které vás naprosto pohltí svou krásou a historií. Saúdská Arábie je opředena mnoha mýty, ale jak skutečně vypadá země, na jejímž území se nachází nejsvatější místa islámu? 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty