Lovci perel

Vzpomínáte si na sběrače perel? Chcete se i vy stát jedním z nich? Tak neváhejte a zapojte se do druhého ročníku naší celoroční soutěže na podporu čtenářství, která vás motivuje k četbě knížek, naučí vás pracovat s informacemi a textem a navíc se stane vaším koníčkem!

Vaším úkolem bude najít označené knihy - perlorodky, přečíst je a odpovědět na několik jednoduchých otázek vztahujících se k příběhu. K dispozici budete mít speciální kartu, za jejíž správné vyplnění získáte perlu. Čím více nasbíraných perel, tím větší šance na výhru!

Soutěž potrvá na dětském oddělení Městské knihovny v Přerově, Palackého 1, a to od 1. 3. 2018 až do konce února 2019. V březnu pak proběhne vyhodnocení soutěže a ti nejlepší „sběrači“ budou po zásluze odměněni hodnotnou knižní cenou.

Přejeme vám spoustu štěstí při sběru perel a mnoho báječných čtenářských zážitků!

Lovci perel - dlouhodobá čtenářská soutěž - půjčovna pro děti

Přihláška pro Lovce perel