Facebook Twitter RSS

Velikonoční tvoření s Kristýnou Janáčkovou

Velikonoce, svátky jara, už jsou pomalu za dveřmi a vy toužíte po vlastnoručně vyrobené dekoraci do svého domu či bytu, ale nemáte ten správný nápad nebo si příliš nevíte rady, jak na to? Přijďte již tradičně na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově a zkuste si vytvořit krásnou, ale přitom jednoduchou dekoraci, tzv. ikebanu s pomocí floristky Kristýny Janáčkové.

S sebou si přineste pouze 3 vyfouknutá vejce a v případě zájmu i vlastní nízkou (např. keramickou) nádobu. Ostatní potřebný materiál pro vás bude k dispozici na místě za cca 70 Kč.

Tvořivá dílna se uskuteční v pondělí 26. března 2018 od 15.00 do 17.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Velikonoční tvoření s Kristýnou Janáčkovou

Přihláška na akci