Facebook Twitter RSS

Doba jedová

Rádi byste věděli, jak naše zdraví ovlivňují některé látky obsažené ve vodě a potravinách, vnější a vnitřní prostředí, v němž žijeme, nebo také způsoby našeho myšlení? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 22. března 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Doba jedová - přednáška Pavla Kavříka

Přihláška na přednášku