Co říkají linie na dlani

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Jana Niessnerová se chiromantií zabývá již přes 20 let a od roku 2006 profesionálně. V loňském roce vystudovala půlroční kurz chiromantie z Indie New Delhi a získala zlatý certifikát na čtení z ruky. Pravidelně se dívá do rukou lidí na ezoterických festivalech po celé ČR a pořádá přednášky a kurzy v této oblasti.

Beseda se spisovatelkou se uskuteční v úterý 27. února 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen, proto se nezapomeňte včas přihlásit.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Co říkají linie na dlani - přednáška Jany Niessnerovéu

Přihláška na přednášku