Valentýnská tvořivá dílna

Holky, kluci, rádi byste na Valentýna ozdobili váš pokoj hezkou dekorací, ale nevíte jak na to? Pokud tedy hledáte vhodnou inspiraci k valentýnskému tvoření, neváhejte a přijďte si k nám do knihovny vyrobit jednoduchou, ale krásnou srdíčkovou girlandu.

Tvořivá dílna se uskuteční v úterý 6. 2. 2018 od 12.00 hodin v půjčovně pro děti (Palackého 1).

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tvořivá dílna - valentýnské tvoření - půjčovna pro děti

Přihláška na tvořivou dílnu