Výstava prací zapojených do projektu Nevídáno neslýcháno aneb Děti kreslí Kainara

Městská knihovna v Přerově si vás dovolujeme pozvat na výstavu prací žáků přerovských základních škol zapojených do projektu Nevídáno neslýcháno aneb Děti kreslí Kainara.

Výstava bude pro veřejnost ke zhlédnutí na dětském oddělení Městské knihovny v Přerově na Palackého ul. 1 od 18. 1. do 2. 3. 2018 v provozní době tohoto pracoviště. Na výstavě budou prezentovány všechny kresby, které byly do výtvarné soutěže v rámci projektu zaslány.

Vstup na výstavu je pro všechny návštěvníky zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Výstavu prací zapojených do projektu Nevídáno neslýcháno aneb Děti kreslí Kainara