Podvečerní sonety

Máte rádi poezii ve spojení s příjemnou hudbou? Pak navštivte autorský večer J. K. Hrubého, vítěze soutěže Seifertovy Kralupy 2017, který posluchačům přednese v Městské knihovně v Přerově své sonety. O hudební doprovod autora se postará Josef Kadlec (kytara) a Zdeněk Dohnal (kontrabas).

Autorský večer se uskuteční v úterý 6. února 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Podvečerní sonety

Přihláška na Autorský večer