Ne bitcoin! Blockchain je ekonomická revoluce

Zajímá vás, kde jsou všechny peníze, když nejsou mezi lidmi? Chcete vědět, jak fungují klasické měny a jak si vedou? Co je to bitcoin, kryptoměna a blockchainová technologie? Přijďte se dozvědět, co banky nechtějí říct!

Ukážeme vám nový způsob hospodaření s penězi a prozradíme možnost, jak ochránit vaše finance. Pokud chcete lépe porozumět finanční gramotnosti a zjistit, jak si stojí dnešní ekonomika, navštivte přednášku Davida Kostroně, Petra Škrabaly a Michaely Procházkové.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 11. ledna 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Ne bitcoin! Blockchain je ekonomická revoluce

Přihláška na přednášku