Tvořivá dílna – sněhulák z přírodnin

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naši poslední letošní tvořivou dílnu! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit svého sněhuláka ze dřeva a zatoulaných ponožek! S sebou vám postačí pouze chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Tvořivá dílna se koná v úterý 19. 12. 2017 od 14.00 hodin v půjčovně pro děti (Palackého 1).

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tvořivá dílna - sněhulák - půjčovna pro děti

Přihláška na tvořivou dílnu