Kulturní akademie knihovny – Krásy starověké Itálie

Patříte mezi obdivovatele starověkých míst a architektonických památek slunné Itálie? Rádi byste blíže poznali krásy Říma, Orvieta, Pompejí, ostrovu Capri nebo se dozvěděli více zajímavých informací o činné sopce Vesuv? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás tentokrát provede cestovatelka Ing. Věra Polidorová.

Přednáška se uskuteční v pondělí 11. prosince 2017 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete do pátku 8. 12. 2017 ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - prosinec 2017