Velký knižní čtvrtek v přerovské knihovně

Další Velký knižní čtvrtek se blíží! Již 19. 10. 2017 se i v naší knihovně můžete těšit na výběr šestnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim.

V rámci svátku všech knihomolů se na půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 a v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1 ocitnou tyto novinkové knižní tituly:

Knižní novinky pro dospělé (půjčovna pro dospělé na Žerotínově nám. 36):

Záludné létoBen Aaronovitch

Geniální přítelkyně 3 – příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanouElena Ferrante

Sběrná knihaPavel Kosatík

Povídky na těloMartina Formanová

Mokrá ryba – Volker Kutscher

Africká zimaTomáš Šebek

Dcera krále močálůKaren Dionne

TrhlinaJozef Karika

Kromobyčejná pouť Barnabyho BrocketaJohn Boyne

Who the fuck is David Koller? – Milan Ohnisko

Každý něco tajíAndrea Sedláčková

Potíže s empatií – Gavin Extence

Knižní novinky pro děti (půjčovna pro děti na Palackého ul. 1):

Kdo zabil Snížka?Petra Soukupová

Jak postavit železniciMartin Sodomka

Kryštofovy nebetyčné maléry – Markéta Zahradníková

Nové pohádky pro unavené rodičeMichal Viewegh

Všechny tyto tituly se ve stejný den dostanou také na pulty více než 300 knihkupectví, které se do této akce zapojí a v nichž si budete moci výše zmíněné knihy zakoupit se speciální slevou. Více o Velkém knižním čtvrtku se dozvíte na webové stránce https://www.velkyctvrtek.cz/.

Velký knižní čtvrtek v přerovské knihovně