Kulturní akademie knihovny - Říjen 2017 - Dana a Emil Zátopkovi

Říjnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno vynikajícím sportovním osobnostem Daně a Emilu Zátopkovým. Připomeneme si jejich největší úspěchy, ale i životní pády. Povíme si o jejich dětství, prvních vítězstvích a také o počátku jejich vztahu. Budeme si vyprávět zajímavosti z jejich soukromého života i zážitky z dalekých cest.

Chcete se dozvědět, jak náš nejslavnější sportovec trénoval, jaká měl rád jídla, kolik jazyků ovládal, nebo jak vzniklo oslovení Ťopek? Proč mu nechtěli povolit svatbu? Čím se přiotrávil a jak se mu žilo v maringotce? A jaký byl vlastně život Dany Zátopkové v manželově stínu? Pokud vás zajímá životní příběh tohoto neobyčejného manželského páru, přijměte naše srdečné pozvání na říjnové setkání Kulturní akademie knihovny.

Přednáška se uskuteční v pondělí 30. října 2017 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete do pátku 27. 10. 2017 ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - říjen 2017