Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Používáme tablet - Google účet a jeho využití

Druhá přednáška z volného cyklu přednášek "Používáme tablet" si klade za cíl seznámit posluchače s využítím Google účtu, představit důvody k jeho vytvoření a následnému využívání a prezentovat jeho výhody při práci s tabletem. Součástí přednášky bude rovněž vytvoření nového uživatelského Google účtu.

Přijďte do Městské knihovny v Přerově na přednášku Ing. Pavla Cimbálníka, který vás uvede do problematiky využití tabletů a pokusí se odpovědět na všechny vaše dotazy.

Cyklus "Používáme tablet" představuje soubor přednášek, které se dotýkají využití tabletů převážně s operačním systémem Android, jejich nastavení i ovládání. Máte-li zařízení s jiným systémem (Apple iOS, Windows), nevadí, klidně přijďte mezi nás. Určitě i pro Vás mohou být některá témata zajímavá. Seznámíme vás se způsoby připojení tabletů k internetu, vyhledávání a instalaci uživatelských aplikací nebo s možnostmi propojení vašeho tabletu s dalšími zařízeními (klávesnice, USB paměti). Přednášky jsou vhodné i pro uživatele chytrých mobilních telefonů. Jestliže vlastníte svůj tablet nebo chytrý telefon, přineste si jej na přednášku s sebou (není však podmínkou).

Přehled obsahů jednotlivých přednášek naleznete na naší informační stránce. Přednášky na sebe volně navazují a vždy shrneme informace prezentované při předchozích setkáních. Akce se tak mohou zúčastnit i ti, kteří nebyli na našich předchozích přednáškách.

Úvodní přednáška se uskuteční v úterý 17. října 2017 od 16.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 Používáme tablet - přednáška - Google účet a jeho využití


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty