Mrazivé hry - beseda se spisovatelkou Markétou Harasimovou

Stalking a deprese… Proč může nedobrovolné končit tragédií a na co si dávat pozor? Nebezpečné pronásledování je hlavním tématem knihy Mrazivé hry české spisovatelky Markéty Harasimové, která v říjnu zavítá se svou talkshow do Městské knihovny v Přerově. Těšit se můžete na autorské čtení z knihy, na humorné povídání o práci spisovatelky na plný úvazek i na možnost odkoupení některé z autorčiných knih s osobním věnováním.

Markéta Harasimová je členkou české sekce AIEP, asociace detektivní a dobrodružné literatury. Autorka vstoupila na literární dráhu už na střední škole a píše  hlavně romantické detektivky, erotické krimithrillery, anebo také romány s mysteriózním nádechem. Potrpí si na pádné dialogy, emoce a napětí. Aktuálně vzniká její prvotina pro děti a filmový scénář na motivy jedné z jejích knih. Pravidelně vystupuje se svým kulturním programem na různých scénách, spolupracuje s řadou známých umělců a v roce 2017 založila vlastní nakladatelství MaHa. Je také scenáristkou a publicistkou. Její příspěvky najdete mimo jiné na portálech www.psychologie.cz nebo www.zeny.iprima.cz. Pro web www.vimvic.cz připravila online kurz o tom, jak napsat knihu, a nedávno se pustila i do tvorby divadelních her.

Přednáška se uskuteční v úterý 24. října 2017 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mrazivé hry - přednáška se spisovatelkou Markétou Harasimovou

Přihláška na přednášku