Význam jména, příjmení a dalších osobních údajů dle numerologie

Tak jako z našeho data narození můžeme zjistit naše schopnosti a pochopit, jak zvládnout své slabosti, i jméno a příjmení a další osobní údaje vyzařují svou energii a dávají nám informace, co do našeho života přinášejí. Navštivte další z oblíbených a návštěvníky hojně vyhledávaných přednášek numeroložky Dagmar Halotové a zjistěte, jaký význam má právě vaše jméno!

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 12. října 2017 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Význam jména, příjmení a dalších osobních údajů dle numerologie - beseda s Dagmar Halotovou

Přihláška na přednášku

Jméno:*