Moc podvědomí

Víte, jak velkou moc má podvědomí? Myslíte si, že může mít vliv na naše zdraví, mezilidské vztahy nebo na spokojený život? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 5. října 2017 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Moc podvědomí - beseda s Pavlem Kavříkem

Přihláška na přednášku