Prázdninové QR dobrodružství - soutěž pro děti a mládež

Holky, kluci, máte tablet nebo chytrý telefon? Zajímá vás, k čemu je možné využít QR kódy a jak se používají? Neváhejte a přijďte to o letních prázdninách zjistit k nám na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde na vás čeká to pravé prázdninové QR dobrodružství! Soutěž začíná v pondělí 3. 7. 2017.

Co k tomu budete potřebovat a jak to funguje?

K účasti v naší soutěži budete potřebovat vlastní mobilní telefon nebo tablet, do kterého si stáhnete potřebnou aplikaci pro čtení QR kódů (např. QR Droid Private™ pro telefony a tablety s Androidem, QR Reader for iPhone pro zařízení společnosti Apple nebo QR Code Reader pro mobilní telefony a tablety společnosti Microsoft), díky níž si budete moci soutěžní QR kódy načíst a vyzkoušíte si tak rovněž jejich fungování v praxi. Aplikaci si můžete stáhnout a nainstalovat doma nebo k tomu můžete využít naše internetové připojení přes Wi-Fi, které je pro vás v půjčovně pro děti k dispozici.

Pak už vám jen stačí nalézt všechny QR kódy, načíst je do svého tabletu nebo mobilního telefonu a správně odpovědět na otázky, které se vám po načtení QR kódů zobrazí. Jakmile své odpovědi zapíšete do připravené křížovky a vyluštíte správné znění tajenky, máte hotovo a můžete se těšit na sladkou odměnu! Jako nápovědu vám prozradíme, že je jich v prostorách půjčovny pro děti rozmístěno celkem 15. Soutěžní list s křížovkou je k dispozici každému zájemci v půjčovně pro děti na Palackého ulici č. 1.

První otázku zakódovanou do QR kódu si můžete načíst i z našich www stránek, ale další již budete muset nalézt přímo v půjčovně.

Prázdninové QR dobrodružství - soutěž pro děti a mládež - otázka č. 1

Veškere informace naleznete také na našich www stránkách QR dobrodružství. Už teď se těšíme na vaši návštěvu a přejeme vám spoustu zábavy při QR kódování!

Prázdninové QR dobrodružství - soutěž pro děti a mládež