Gastronomie na cestách - fotosoutěž

Patříte mezi nadšence, kteří mají na každém kroku při ruce digitální fotoaparát nebo alespoň mobilní telefon? Rádi zachycujete jedinečné momenty prostřednictvím objektivu? Pak právě pro vás si Městská knihovna v Přerově připravila velkou prázdninovou fotosoutěž na téma „Gastronomie na cestách“. Ať už budete prázdninové měsíce trávit jakkoli a kdekoliv, nezapomeňte zachytit ty nejzajímavější a nejpovedenější gastronomické okamžiky a podělit se o ně s námi!

Do soutěže, která bude probíhat od 1. 7. do 31. 8. 2017, může každý účastník zaslat maximálně 3 fotografie opatřené popisem se jménem autora, e-mailovou adresou, datem a místem pořízení snímku a typem použitého fotoaparátu, popř. mobilního telefonu. Všechny zasílané fotografie musí být v původní velikosti a formátu (JPG) a bez dalších dodatečných úprav.

Své soutěžní fotografie zasílejte do 31. 8. 2017 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte FOTOSOUTĚŽ. Pro tři autory nejzajímavějších a nejnápaditějších fotografií budou po skončení soutěže připraveny ceny v podobě paměťových karet do digitálních fotoaparátů nebo mobilních telefonů o velikosti 32, 16 a 8 GB.

Všechny vámi zaslané fotografie budou zveřejněny ve fotogalerii.

Těšíme se na vaši účast v soutěži a po celé rozmarné léto přejeme mnoho zábavy nejen při fotografování!

Gastronomie na cestách - prázdninová fotosoutěž