Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Gastronomie na cestách - fotosoutěž

Patříte mezi nadšence, kteří mají na každém kroku při ruce digitální fotoaparát nebo alespoň mobilní telefon? Rádi zachycujete jedinečné momenty prostřednictvím objektivu? Pak právě pro vás si Městská knihovna v Přerově připravila velkou prázdninovou fotosoutěž na téma „Gastronomie na cestách“. Ať už budete prázdninové měsíce trávit jakkoli a kdekoliv, nezapomeňte zachytit ty nejzajímavější a nejpovedenější gastronomické okamžiky a podělit se o ně s námi!

Do soutěže, která bude probíhat od 1. 7. do 31. 8. 2017, může každý účastník zaslat maximálně 3 fotografie opatřené popisem se jménem autora, e-mailovou adresou, datem a místem pořízení snímku a typem použitého fotoaparátu, popř. mobilního telefonu. Všechny zasílané fotografie musí být v původní velikosti a formátu (JPG) a bez dalších dodatečných úprav.

Své soutěžní fotografie zasílejte do 31. 8. 2017 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte FOTOSOUTĚŽ. Pro tři autory nejzajímavějších a nejnápaditějších fotografií budou po skončení soutěže připraveny ceny v podobě paměťových karet do digitálních fotoaparátů nebo mobilních telefonů o velikosti 32, 16 a 8 GB.

Všechny vámi zaslané fotografie budou zveřejněny ve fotogalerii.

Těšíme se na vaši účast v soutěži a po celé rozmarné léto přejeme mnoho zábavy nejen při fotografování!

 Gastronomie na cestách - prázdninová fotosoutěž

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: