Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Kulturní akademie knihovny - Květen 2017 - Marie Terezie

Květnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno císařovně Marii Terezii - jediné vládnoucí panovnici na českém trůně, jejíž 300. výročí narození si v těchto dnech připomínáme. Řeč bude nejen o historických událostech, bitvách a reformách, které se v době jejího panování uskutečnily, ale zaměříme se především na její soukromý život. 

Z obrazů starých mistrů známe její podobu, účes, šaty i šperky – ale jaký byl její vnitřní svět? Byla opravdu tak tvrdá a nelítostná, jak se může na první pohled zdát? Koho z celého srdce milovala, a koho nenáviděla? Kdo jí pomohl v nejtěžších chvílích? Jaká chybná rozhodnutí v životě udělala a komu tím ublížila? Pokud vás zajímá životní příběh této neobyčejné ženy a chcete alespoň na chvíli vrátit čas do 18. století, přijměte naše srdečné pozvání na květnové setkání Kulturní akademie knihovny.

Přednáška se uskuteční v pondělí 29. května 2017 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete do pátku 26. 5. 2017 ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - květen 2017


Přihláška na akci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: