Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Kulturní akademie knihovny - Březen 2017 - Hana Mašková

Březnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno vynikající československé krasobruslařce Haně Maškové, jejíž krátký život ukončila před 45 lety tragická autonehoda. Budeme si povídat o jejím dětství, které bylo poznamenáno velmi smutnou rodinnou událostí.

Připomeneme si největší úspěchy, kterých Hana Mašková ve své sportovní kariéře dosáhla. Na ledě dokázala zaujmout svou elegancí a vysokými skoky. Moc často se neusmívala, proto byla nazývána ledovou královnou. Byla vůbec šťastná? Co ji přimělo skončit se soutěžemi a přijmout nabídku bruslit v lední revui? Co všechno obnáší takový krásný a náročný sport, jakým je krasobruslení?  Pokud vás zajímá životní příběh Hany Maškové a chcete zavzpomínat na zlaté časy československého krasobruslení  -  na A. Vrzáňovou, K. Divína, sourozence Romanovy, O. Nepelu a další – přijměte naše pozvání na březnové setkání Kulturní akademie knihovny.

Přednáška se uskuteční v pondělí 27. března 2017 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete do pátku 24. 3. 2017 ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - březen 2017


Přihláška na akci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: