Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Knižní trhy na Helfštýně 2016

Máte volnou sobotu a neděli 28. a 29. 5. 2016? Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat na Knižní trhy na Helfštýně! Městská knihovna v Přerově se o posledním květnovém víkendu opět zúčastní Knižních trhů na hradě Helštýně, které stejně jako vloni pořádá Muzeum Komenského v Přerově ve spolupráci se Studiem Bez kliky

Kromě bohatého programu, do něhož budou zahrnuty třeba prezentace malých nakladatelství, výtvarné dílny pro děti nebo živá autorská čtení, budete moci také navštívit hradní antikvariát přerovské knihovny, v němž naleznete zajímavé knižní tituly za symbolické ceny. Jestliže navíc v červnu zavítáte do naší knihovny s uschovanou účtenkou za zakoupené knihy právě v tomto antikvariátě, získáte zdarma registraci do Městské knihovny v Přerově platnou do konce letošního roku.

Pro dětské i dospělé čtenáře Městské knihovny v Přerově s platnou registrací jsme si na tento víkend věnovaný literatuře připravili příjemné překvapení v podobě polovičního vstupné (dospělí 40 Kč, děti 20 Kč) na helfštýnské Knižní trhy. Postačí, když si od 21. 5. 2016 na dospělém oddělení knihovny na Žerotínově nám. 36 vyzvednete svou vstupenku opravňující k využití slevy, kterou u vchodu do hradu jednoduše předložíte.

A nakonec rekapitulace:

Kde? Na Helfštýně (Helfštýn na mapě mapy.cz).

Kdy? V sobotu 28. 5. a v neděli 29. 5. 2016 v provozní době hradu Helfštýn.

Jak se tam dostanu? Na kole, vlakem, autem nebo i pěšky.

Tak tedy nezapomeňte a přijďte si užít víkend plný knih a báječné atmosféry. Těšíme se na setkání s vámi v našem hradním antikvariátě!

 

Knižní trhy na Helfštýně 2016

Knižní trhy na Helfštýně 2016

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: