Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Grafika snadno a rychle - OBSAZENO!

Potřebujete rychle vytvořit pozvánku nebo leták na akci? Chtěli byste věnovat originální přání nebo si navrhnout vlastní vizitku? Nevíte, jak jednoduše na to? Městská knihovna v Přerově vás zve na tři lekce kurzu, ve kterém se naučíte pracovat s moderní webovou platformou Canva.

Ta je přístupná i úplným začátečníkům a amatérům v oblasti grafiky, a to nejen svým nepřeberným množstvím šablon a obsáhlou databází fotografií a grafických prvků, ale především svou jednoduchostí a přehledností. Účastníci kurzu se tak naučí tvořit například vlastní pozvánky, přání, letáky nebo životopisy. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook. Podmínkou účasti v tomto kurzu je základní znalost práce s PC a internetem. Účastníci kurzu musí mít rovněž založenou platnou e-mailovou adresu a znát heslo. 

Obsah kurzu:

  1. lekce - základní grafické zásady, seznámení s programem Canva a s jeho možnostmi a nastavením
  2. lekce - tvorba v programu Canva - práce se šablonami, tvoření podle návrhu, vlastní tvorba (plakáty, přání, pozvánky, životopisy...)
  3. lekce - tvorba v programu Canva - práce se šablonami, tvoření podle návrhu, vlastní tvorba (video)

Kurz bude probíhat vždy v úterý (3 lekce) v termínu 10. 10., 17. 10. a 24. 10. 2023 v době od 16.00 do 18.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě jeho naplnění minimálním počtem 7 účastníků. Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. 

Kurzovné činí 200 Kč pro neregistrované účastníky a 100 Kč pro uživatele knihovny s platnou registrací. 

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky, osobně v Městské knihovně v Přerově na Žerotínově nám. 36, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Grafika snadno a rychle


Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané vzdělávací akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty