Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Den otevřených dveří s komentovanými prohlídkami budovy - OBSAZENO!

U příležitosti letošního Týdne knihoven pořádá Městská knihovna v Přerově již potřetí Den otevřených dveří s prohlídkami hlavní budovy knihovny na Žerotínově náměstí. Dveře knihovny budou otevřeny zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří dostanou jedinečnou možnost nahlédnout i do míst, která jsou za běžných okolností čtenářům nepřístupná. 

Přerovský architekt a urbanista Jan Horký v doprovodu knihovnice Pavlíny Dočkalíkové přiblíží návštěvníkům během komentovaných prohlídek jak historii honosné rodinné vily továrníka Přikryla, tak současnou podobu objektu, v němž již desítky let sídlí městská knihovna. Účastníci prohlídek si tak budou moci prohlédnout všechny dřívější obytné prostory vily, vystoupat až do půdních prostor nebo se projít podzemním krytem. 
 
Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 7. října 2023 od 8.00 do 14.30 hodin. Komentované prohlídky hlavní budovy Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36 budou probíhat ve třech časech, a to od 8.00 (již obsazeno), od 10.00 (již obsazeno) a od 13.00 hodin (již obsazeno).
 
Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma.
 
Na prohlídky se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovně v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz. U své přihlášky nezapomeňte zároveň uvést, o který čas prohlídky máte zájem.
 
Půjčovna pro dospělé bude v tento den pro návštěvníky otevřena od 8.00 do 12.00 hodin.
 
Těšíme se na vaši návštěvu. 

Den otevřených dveří


Přihláška na prohlídku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty