Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Voňavý dýchánek - praktická aromaterapie pro každého - OBSAZENO!

Chcete se dozvědět, co jsou to silice, éterické oleje, rostlinné oleje a hydroláty? Jak si vybrat ty pravé? Jak éterické oleje využít pro podporu našeho zdraví a psychické pohody? Nebo jaké jsou konkrétní metody a zásady správného používání éterických olejů? Přijďte na přednášku Veroniky Mergentalové spojenou s workshopem a vše se dozvíte!

Ukážeme si také, jak by měla vypadat základní domácí aromalékárnička – které oleje je dobré mít doma a jak je použít na běžné zdravotní neduhy. Podíváme se na základní druhy rostlinných olejů, na jejich specifika a použití (v kuchyni i kosmetice). Na místě si připravíme konkrétní směsi éterických olejů pro různé příležitosti (povzbuzující, pro zlepšení nálady, proti nachlazení, zklidňující…). Seznámíme se s 20 až 40 éterickými oleji, jejich vůní, účinky na fyzické i psychické zdraví, a nahlédneme také do příběhů stromů i bylin z blízkých i dalekých krajů, ze kterých se éterické oleje získávají.

Dle zájmu si může každý účastník vytvořit osobní roll on parfémek na míru svých potřeb a přání (na výběr 30 druhů éterických olejů) za 100 Kč/ks.

Přednáška/workshop se uskuteční v úterý 18. října 2022 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36 (přízemí budovy, bývalá studovna - vstup hlavním vchodem).
 
Vstupné 50 Kč.
 
Vzhledem k prostorovým možnostem přednáškové místnosti je kapacita akce omezena. Na přednášku se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovně v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz
 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Voňavý dýchánek


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty