Vytisknout tuto stránku

Sladce, slaně, boubelatě s Martinou Kynstlerovou

Sledovali jste televizní soutěž amatérských pekařů a pekařek Peče celá země? Oblíbili jste si její věčně usměvavou vítězku Martinu Kynstlerovou z Přerova a chtěli byste se s ní potkat naživo? Pak rozhodně přijďte na besedu, která se v říjnu uskuteční v rámci celostátní akce Týden knihoven!

Jak se přerovská úřednice se svou vášní pro pečení dostane až před televizní kamery? Jak probíhala cesta soutěží od zaslání přihlášky až po samotné vyhlášení výsledků? Na které momenty vzpomíná Martina Kynstlerová nejraději a jak si užívá přízeň fanoušků? Jak vypadá její život po soutěži a co plánuje do budoucna? 
 
Beseda se uskuteční v úterý 4. října 2022 od 17.00 hodin v malém sálu Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9. 
 
Vstupné 50 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově mají vstup zdarma.
 
Vzhledem k prostorovým možnostem sálu je kapacita akce omezena. Na přednášku se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz
 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Sladce, slaně, boubelatě


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.