Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Rodinné vztahy - o údělu prvo a druhorozených

Na přednášce známého ostravského osobního, vztahového a rodinného terapeuta Marka Ščotky se zaměříme na konkrétní typy partnerských a rodinných vztahů, zejména na ty karmické a poněkolikáté opakované. Probereme si postavení muže a ženy v partnerském vztahu a možnosti vhodného pozicování se navzájem. Zohledníme při tom i to, co si do vztahu přinášejí muž a žena z dřívějších vztahů, z života v mateřské rodině i z členství (štafetě) v rodové linii. Zviditelníme si přelomové okamžiky, které rozhodují o smyslu, kvalitě a další budoucnosti vztahu či o jeho stagnaci a zakrnění nebo úplném rozpadu. 

Společně se rovněž podíváme na mimořádně důležitou, ale i "prokletou" roli prvorozených dětí, také druhorozených i dalších v pořadí. Dozvíte se, jaký mají životní a duchovní význam pro otce a jaký pro matku. Poznáte z toho, jak úzce to souvisí s tím, jací dneska jste a proč, jací nejste a proč, jaký vedete život. Po celou dobu vás bude přednášející různými poznámkami navádět k okamžitým jednoduchým praktickým úpravám ve vašem partnerském i rodinném soužití tak, aby se z něj uvolnilo napětí, zajeté komunikační koleje a stereotypy a aby dostal průchod příval nového druhu energie.
 
Více informací o přednášejícím se dozvíte na www.marekscotka.cz
 
Přednáška se uskuteční v úterý 13. září 2022 od 17.00 hodin v malém sálu Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9. 
 
Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma. Aktivita je podpořena z NDT Obec přátelská rodině a seniorům 2022.
 
Vzhledem k prostorovým možnostem sálu je kapacita akce omezena. Na přednášku se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz
 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Rodinné vztahy


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty