Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Přerovsko za objektivem

Okres Přerov nabízí celou škálu zajímavých míst a objektů - jak přírodních, tak i kulturních, které můžeme navštívit a obdivovat. Některé máme možná hned za domem, za jinými musíme podniknout delší výpravu, všechny však spadají pod jeden okres. Poznáte zajímavá místa našeho okresu podle fotografie? Zapojte se do naší letní internetové soutěže nazvané Přerovsko za objektivem a zasílejte nám své tipy. 

Pravidla soutěže

Vaší úlohou je poznat, co je na fotografii (objekt – např. konkrétní strom, rybník, stavba) a název obce/města, kde se daný objekt nachází, např. Annínské jezero, Tovačov; Zámek Dřevohostice, Dřevohostice. Všechny soutěžní snímky budou zveřejněny po celé letní prázdniny až do 31. 8. 2022, kdy bude soutěž ukončena. Do této doby budete moci zasílat své odpovědi prostřednictvím internetového formuláře, který naleznete na adrese https://1url.cz/WrWN5

Na začátku září budou na základě správných odpovědí vylosováni 3 nejúspěšnější soutěžící, kteří budou odměněni volnou vstupenkou 1+1 na hrad Helfštýn platnou do konce roku 2022Ti výherci, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc roční bezplatnou registraci do knihovny. 

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb. 

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Těšíme se na vaši účast v soutěži! 

Přerovsko za objektivem

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěže. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty