Kvíz na hlavu - Jak dobře znáte Česko?

Máte v malíčku díla našich spisovatelů, ale výtvarné umění už vám tolik neříká? Pamatujete si všechny úspěchy českých sportovců, ale historické události se vám pletou dohromady? Vyzkoušejte si své vědomosti v našem prázdninovém kvízu a zjistěte, jak dobře znáte Česko! Připravili jsme si pro vás 15 jednoduchých otázek z nejrůznějších oblastí, např. literatury, sportu, geografie, umění, kinematografie nebo historie, tak se do toho pusťte a soutěžte o zábavnou odměnu, kterou ocení celá rodina!

Pravidla soutěže

Všechny soutěžní otázky budou zveřejněny po celé letní prázdniny až do 31. 8. 2022, kdy bude soutěž ukončena. Do této doby budete moci na otázky odpovídat prostřednictvím internetového formuláře, který naleznete na adrese https://1url.cz/frQb0

Na začátku září budou na základě správných odpovědí vylosováni 3 nejúspěšnější soutěžící, kteří budou odměněni společenskou deskovou hrou Máme rádi Česko. Ti soutěžící, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc roční bezplatnou registraci do knihovny.

Soutěže se mohou zúčastnit jak uživatelé Městské knihovny v Přerově, tak ti, kteří nejsou registrovanými uživateli našich knihovních služeb.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a jejich rodinní příslušníci. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké.

Těšíme se na vaši účast v soutěži a přejeme mnoho zábavy a úspěchů při hledání správných odpovědí!

Kvíz na hlavu

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěže. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá

Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

Bankovní účet: 86-7119620217/0100