Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Grafika snadno a rychle - OBSAZENO!

Potřebujete rychle vytvořit pozvánku nebo leták na akci? Chtěli byste věnovat originální přání nebo si navrhnout vlastní vizitku? Nevíte, jak jednoduše na to? Městská knihovna v Přerově vás zve na dvě lekce kurzu, ve kterém se naučíte pracovat s moderní webovou platformou Canva.

Ta je přístupná i úplným začátečníkům a amatérům v oblasti grafiky, a to nejen svým nepřeberným množstvím šablon a obsáhlou databází fotografií a grafických prvků, ale především svou jednoduchostí a přehledností. Účastníci kurzu se tak naučí tvořit například vlastní pozvánky, přání, letáky nebo životopisy. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook. Podmínkou účasti v tomto kurzu je základní znalost práce s PC a internetem. Účastníci kurzu musí mít rovněž založenou platnou e-mailovou adresu.

Obsah kurzu:

  1. lekce - základní grafické zásady, seznámení s programem Canva a s jeho možnostmi a nastavením
  2. lekce - tvorba v programu Canva - práce se šablonami, tvoření podle návrhu, vlastní tvorba

Kurz bude probíhat vždy v úterý (2 lekce) v termínu 3. 5. a 10. 5. 2022 v době od 16.00 do 18.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě jeho naplnění minimálním počtem 7 účastníků. Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. 

Kurz je pro všechny účastníky zdarma.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky, osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými a aktuálně platnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny. 

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Grafika snadno a rychle


Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané vzdělávací akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty