Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

S pastelkami za zvířaty - výtvarný kurz pro dospělé - OBSAZENO!

Pastelky máme většinou spojené s dětstvím a školními léty. Ale i kresba a malba pastelkami patří mezi plnohodnotné výtvarné techniky, jimiž lze vytvořit krásné obrázky. Přesvědčte se o tom a přihlaste se do našeho nového výtvarného kurzu S pastelkami za zvířaty pro dospělé, kde si budeme hrát, ale hlavně tvořit. A v hlavní roli budou právě pastelky!

Řekneme si, jak je správně používat, ukážeme si základy míchání barev a jejich nanášení na sebe, nebo jak docílit různých struktur. Tvořit budeme podle předtištěných barevných obrázků zvířat, ale i podle vlastní fantazie. Částečně se ponoříme do světa ilustrace a pohádek, povíme si o známých i méně známých ilustrátorech a vyzkoušíme si vytvořit vlastní ilustraci. Kurz je určen pro všechny nadšence do kreslení a malování. Výuka probíhá vždy skupinově s důrazem na individuální konzultace. Veškeré potřebné materiály a pomůcky budou k dispozici a jsou v ceně kurzu. Obrázky si následně můžete odnést s sebou domů nebo je darovat svým blízkým jako dárek. Neváhejte se připojit k příjemné tvůrčí atmosféře. Odreagujete se od každodenního shonu a odnesete si sebou pěkná díla.

Obsah kurzu:

  1. lekce

Pastelky (druhy, značky), barvy a jejich míchání. Malba drobných zvířat.

  1. lekce

Portrét domácích zvířat podle předlohy.

  1. lekce

Ilustrace. Tvorba vlastní ilustrace podle básně.

  1. lekce

Známí ilustrátoři. Malba dle předlohy.

  1. lekce

Vědecká ilustrace. Malba dle předlohy.

 

Kurz bude probíhat v termínu od 28. 2. do 28. 3. 2022 (každé pondělí) v době od 16.00 do 18.00 hodin. Kapacita kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků. Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 7 osob.

Finanční podmínky: kurzovné činí 500 Kč/5 lekcí/1 účastník. Kurzovné je splatné na první lekci kurzu, tedy v pondělí 28. února 2022. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí. V ceně je zahrnutý veškerý potřebný materiál.

Do kurzu se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36, popř. na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese sluzby@knihovnaprerov.cz.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými a aktuálně platnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny. 

Těšíme se na vaši účast a přejeme mnoho úspěchů a zábavy při absolvování kurzu.

S pastelkami za zvířaty


Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané vzdělávací akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty