Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 15 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

u příležitosti letošního stého výročí vzniku Československé republiky jsme se rozhodli otevřít návštěvníkům naše oddělení pro děti a půjčovnu pro dospělé také v neděli 28. 10. 2018, a to od 13.00 do 17.00 hodin.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 09 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Říjnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno významné osobnosti české kultury, vynikajícímu režisérovi Zdeňku Podskalskému.

Číst dál...

Vloženo: středa, 03 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově a Muzeum Komenského v Přerově zvou na 7. ročník odborného semináře pro pracovníky knihoven, pedagogické pracovníky a studenty na téma Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 08 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Vrcholový sportovec, který se díky svému odhodlání a tvrdé dřině dostal až mezi ty nejlepší - to je Jaroslav Hýzl, který posluchače na říjnové besedě seznámí s příběhem, ve kterém není prostor na to, že někdy „něco nejde“, a povypráví o odvětví triatlonu nazvaném Ironman, což je jedna z nejnáročnějších sportovních disciplín na světě.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 01 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje pro své zapomnětlivé uživatele čtenářskou amnestii! Jestliže v Týdnu knihoven vrátíte v pořádku všechny knihy, časopisy, audioknihy a CD, promineme vám na žádost všechny sankční poplatky za upomínky. Čtenářská amnestie se nevztahuje na pohledávky vymáhané právní cestou!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 01 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Máme tu další prodej vyřazených knih v Městské knihovně v Přerově. Opět jsme pro vás připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih  si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč a časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 01 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR pořádá v týdnu od 1. 10. do 7. 10. 2018 již 22. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven, do které se stejně jako v uplynulých letech zapojí také Městská knihovna v Přerově. V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé různých věkových kategorií, pro které jsme při této příležitosti připravili bohatý program. Cílem aktivit knihoven na podporu knih a čtenářství je nabídnout atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale pečovat hlavně o naše uživatele stávající.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty