Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Akce

Vloženo: čtvrtek, 22 září 2022

Také v říjnu se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 10 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 22 září 2022

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro úplné začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy ovládání PC a s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 20 září 2022

Dnem otevřených dveří zakončí Městská knihovna v Přerově letošní ročník celostátní akce Týden knihoven. Po celé sobotní dopoledne budou dveře knihovny otevřeny zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří dostanou jedinečnou možnost nahlédnout i do míst, která jsou za běžných okolností čtenářům nepřístupná. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 19 září 2022

Zajímáte se o trénink paměti, ale nejste si jistí, co to obnáší a zda to zvládnete? Přijďte si to vyzkoušet! V knihovně pro vás na podzim připravujeme sérii tematicky zaměřených otevřených lekcí tréninku paměti, které jsou určeny všem zájemcům z řad veřejnosti. Nepotřebujete mít žádné předchozí zkušenosti, ukázkovou lekci totiž hravě zvládne i úplný začátečník. 

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 15 září 2022

Sledovali jste televizní soutěž amatérských pekařů a pekařek Peče celá země? Oblíbili jste si její věčně usměvavou vítězku Martinu Kynstlerovou z Přerova a chtěli byste se s ní potkat naživo? Pak rozhodně přijďte na besedu, která se v říjnu uskuteční v rámci celostátní akce Týden knihoven!

Číst dál...

Vloženo: úterý, 06 září 2022

Obdivujete slavné malíře a jejich nádherná díla? Chtěli byste si sami namalovat podobný obrázek? Přihlaste se na náš podzimní výtvarný kurz pro dospělé, ve kterém si vyzkoušíme různé kreslířské a malířské techniky. 

Číst dál...

Vloženo: pátek, 02 září 2022

Odmalička nás učili čistit si denně zuby a pečlivě mýt ruce vodou a mýdlem. Zvyky týkající se osobní hygieny jsou v nás zkrátka pevně zakořeněny. Ovšem povědomí, jak pečovat o náš mozek, už zdaleka tak rozšířené není, což je nepochybně velká škoda. 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihou   Portál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáhá     

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 

 

 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty