Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 18 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Beseda s PhDr. Helenou Veličkovou je nahlédnutím do podstaty grafologie jako vědy a trochu i umění. Jak je možné poznat osobnost prostřednictvím písma? Lze odhalit charakterové vlastnosti člověka, jeho schopnosti a sklony? Co znamenají asociální a zločinné rysy v písmu? Podpis nás reprezentuje před veřejností, ale také prozradí, když něco předstíráme. Účastníci besedy si mohou přinést vlastní rukopisy a dozvědět se něco o sobě a svých blízkých.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 12 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Patříte mezi příznivce současné české literární tvorby? Pak vás srdečně zveme na autorské čtení knihyTéměř dokonalý svět znojemské rodačky Lenky Neterdové, držitelky literárních ocenění z rukou Jana Svěráka či Markéty Zinnerové. Besedou provází Eva Jehlářová.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 07 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěli jste se zúčastnit přednášky Jany Niessnerové, ale z kapacitních důvodů na vás již nevyšlo místo? Neváhejte a přihlaste se znovu, akci pro vás totiž opakujeme v náhradním termínu! Na přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 04 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na únorovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si formou prezentace uděláme virtuální procházku Přerovem a stručně se seznámíme s nemovitými kulturními památkami na území města Přerova, které jsou památkově chráněné a jsou zapsané v Ústředním seznamu kulturních památek České republiky.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 02 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěli jste se zúčastnit přednášky Pavla Kavříka, ale z kapacitních důvodů na vás již nevyšlo místo? Neváhejte a přihlaste se znovu, akci pro vás totiž opakujeme v náhradním termínu! Zajímá vás, jak jsou správně fungující střeva důležitá pro naše zdraví? Víte, jak ovlivňuje střevní mikroflóra naši paměť, obezitu, náladu či dokonce deprese? Chcete se dozvědět, co střevům prospívá, a co jim naopak škodí? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 25 leden 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, chcete udělat na Valentýna radost někomu z vašich nejbližších? Pak neváhejte a přijďte si k nám do knihovny vyrobit papírového medvídka, kterého můžete z lásky darovat jako netradiční valentýnské přání. Veškerý materiál k jeho výrobě naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 02 únor 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, hledáte nějakou prima zábavu na blížící se jarní prázdniny? Pak rozhodně nezůstávejte doma, ale vezměte své kamarády a přijďte za námi do knihovny na dětské oddělení nebo na pobočku knihovny v Předmostí! Zajímá vás, co si pro vás knihovnice připravily?

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty