Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Akce

Vloženo: čtvrtek, 16 listopad 2023

V prosinci se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na poslední letošní prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 15 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: středa, 15 listopad 2023

Svého křtu se dočká již druhá kniha vtipných historek z každodenního života strážníků Městské policie Přerov, jejímž autorem je Miroslav Komínek. Knižní novinka Přerovnáno je pokračováním úspěšného titulu 365 + 1 příběh strážníků z Přerova, který vznikl v roce 2021 na základě facebookové stránky a oblíbeného internetového blogu, oceněného Magnesií Literou. 

Číst dál...

Vloženo: středa, 15 listopad 2023

Na podzim pokračujeme v Městské knihovně v Přerově v projektu Bookstart - S knížkou do života, v rámci něhož opět uskutečníme setkání určená pro rodiče s dětmi ve věku od 2 do 4 let. Tématem druhého podzimního setkání bude klasická pohádka „O Budulínkovi“. Obsahem bude její interaktivní čtení s vizuálním a hudebním doprovodem (obrázky, dětské perkusní nástroje apod.) a následné střídání různorodých aktivit formou stanovišť. Prostřednictvím nenáročných a zábavných úkolů bude u dětí přirozeně podporován jejich psychomotorický rozvoj a umožněna interakce s ostatními dětmi. V druhé polovině lekce se mohou děti věnovat hraní a pohybu v příjemném a podnětném prostředí knihovny. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 13 listopad 2023

Vánoce se kvapem blíží a vy byste si rádi pořídili do domu nebo bytu nějakou hezkou dekoraci, která dotvoří příjemnou vánoční atmosféru? A co takhle si ji vlastnoručně vyrobit, ale nevíte, jak na to?

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 09 listopad 2023

Máte rádi na vánočním stromečku háčkované ozdoby? Přijďte si k nám vlastnoručně vyrobit krásnou dekoraci v podobě vánočních hvězd a zvonečků na jednorázovou lekci háčkování pod vedením lektorky Marcely Voštinkové! 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 06 listopad 2023

Aromaterapie je voňavá cesta ke zdraví, kterou znalo lidstvo již před 5 000 lety. Dokáže být nápomocná při prevenci a léčbě různých somatických nemocí (např. virová onemocnění, nachlazení, ekzémy, lupénky...) a také duševních obtíží. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 06 listopad 2023

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi vám představí to nejzajímavější ze svých výprav do Velké Británie. Společně se podíváme do celé řady měst, budeme se toulat překrásnou přírodou i ochutnávat místní speciality.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty