Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Akce

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Máme tu poslední prodej vyřazených knih v Městské knihovně v Přerově v letošním roce. Opět jsme pro vás připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih  si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč a časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 16 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Třetí kniha autorské dvojice ve složení Rostislav Kuchař a Zita Chalupová nese název Ještě žiju. Opět ji vydalo olomoucké nakladatelství Burian a Tichák a na své besedě a autorském čtení v Městské knihovně v Přerově ji oba autoři představí.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 16 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímáte se o architekturu a je vám blízká země našich sousedů – Polsko? Rádi byste blíže poznali významné památky takových měst, jakými jsou např. Varšava, Krakov, Gdaňsk, Vratislav nebo Sopoty? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás podobně jako vloni provede cestovatelka Věra Polidorová.

Číst dál...

Vloženo: středa, 14 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude první prosincovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program a na své si přijde skutečně každý.

Číst dál...

Vloženo: středa, 05 prosinec 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naše poslední letošní tvořivé dílny, které na vás v prosinci čekají hned dvakrát! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit schránku na dopis pro Ježíška nebo zápich do květináče v podobě sněhuláka! S sebou vám postačí pouze nadšení a chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 29 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Listopadová přednáška Jiřího Lapáčka si klade za cíl představit činnost obecní správy během dvacetiletí první republiky. K úspěchům bezesporu patřila výstavba městských bytů, dopravní stavby jako např. most Legií nebo kulturní a společenské akce, jako byly národopisné slavnosti a Středomoravská výstava v r. 1936.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 29 říjen 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Máme tu další prodej vyřazených knih v Městské knihovně v Přerově. Opět jsme pro vás připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih  si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč a časopisy za 2 Kč.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty