Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: úterý, 20 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jak funguje lidský mozek a proč je dobré trénovat paměť? V tom případě navštivte přednášku certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové, která se koná v rámci Národního týdne trénování paměti.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 19 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

Vzpomínky na životní lásky, zábavné historky, postřehy a příběhy z hereckého, spisovatelského, ale i osobního života, navíc okořeněné jedinečným stylem humoru – to vše nabídne posluchačům březnová beseda s Ivankou Devátou.

Číst dál...

Vloženo: středa, 31 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve opět všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 25 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Blíží se únor a v Městské knihovně v Přerově jsme připravili další tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Všechny vámi vybrané knihy nebo časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: neděle, 18 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 25 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na dalším setkání s přerovskou kinezioložkou Alenou Řehořovou z cyklu „Povídejme si“, tentokrát zaměřeném na téma rodiče a děti, nebudeme hledat nějaký univerzálně fungující návod na dobrý vztah, ale zkusíme se společně zamýšlet nad výchovou dětí a nad tím jací jsme rodiče, jak spolu rodiče a děti vzájemně komunikují a jak spolu mluvit a domluvit se. Společně popřemýšlíme také nad tím, co může pomoci podpořit lepší vztah mezi rodiči a dětmi.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 19 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s textovým editorem MS Word 2016.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: