Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Akce

Vloženo: pondělí, 11 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naši poslední letošní tvořivou dílnu! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit svého sněhuláka ze dřeva a zatoulaných ponožek! S sebou vám postačí pouze chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Blíží se konec roku a je tu náš poslední letošní výprodej starších vyřazených knih a časopisů z našeho fondu. Všechny vámi vybrané knihy a časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč za kus.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 28 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Patříte mezi obdivovatele starověkých míst a architektonických památek slunné Itálie? Rádi byste blíže poznali krásy Říma, Orvieta, Pompejí, ostrovu Capri nebo se dozvěděli více zajímavých informací o činné sopce Vesuv? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás tentokrát provede cestovatelka Ing. Věra Polidorová.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 23 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rádi pracujete s papírem, lepidlem a nůžkami? Líbí se vám skládanky z papíru? Pak je pro vás naše prosincová tvořivá dílna jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte se na dětské oddělení pobavit výrobou hezkého vánočního stromečku a svíčky. S sebou vám postačí pouze chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 14 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude poslední listopadovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program a na své si přijde skutečně každý.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 16 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pátá přednáška z volného cyklu „Používáme tablet“ si klade za cíl seznámit posluchače s cloudovými úložišti a s možnostmi jejich využití na tabletech.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 13 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jaroslav Durych (1896-1962) byl lékař, spisovatel a publicista, který patřil k nejpozoruhodnějším postavám moderní české literatury. Literární činnosti se věnoval vedle povolání lékaře, přesto vytvořil rozsáhlé dílo, které obsahuje prózu, poezii, dramata, eseje, odborné studie, publicistiku, překlady i náboženské texty. Část svého života prožil se svou rodinou v Přerově, kde je po něm pojmenována jedna z ulic.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: