Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Hledáme zájemce o vedení Herního klubu v půjčovně pro děti

Městská knihovna v Přerově hledá pro svůj knihovní Herní klub vhodné uchazeče z řad studentů, pedagogů i širší veřejnosti, kteří mají zájem a chuť podílet se na realizaci herních aktivit pro naše malé, ale i velké uživatele.

Jedná se o práci na dohodu (brigáda). Náplní práce uchazečů, kterých může být i více, aby se mohli vzájemně doplňovat a podporovat, bude zabezpečení herních aktivit (společná setkání nad hrami, soutěže, turnaje aj.) pro dětské návštěvníky knihovny a jejich kamarády, ale i rodiče a ostatní veřejnost. U zájemců o vedení našeho klubu se předpokládá kladný vztah k dětem, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, kreativita a zdravá soutěživost. Výhodou jsou zkušenosti s podobnými aktivitami, nejsou však podmínkou. Knihovna má v současnosti k dispozici řadu společenských her, které mohou být k jednotlivým aktivitám využity, přičemž jejich nabídku lze kdykoli rozšířit o další herní tituly.

Předpokládaná provozní doba Herního klubu bude každý pátek od 14.00 hodin do 16.00 hodin, popř. o některých sobotách, kdy budeme pořádat nějaké větší akce. Herní klub je provozován v půjčovně pro děti na Palackého ulici 1. Zájemci o tuto spolupráci se mohou hlásit do 31. 1. 2018 na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Prosíme všechny zájemce, aby při odesílání svých žádostí uvedli základní údaje o své osobě (jméno, příjmení, věk, vzdělání, zaměstnání, telefon, e-mailový kontakt) včetně stručné informace o dosavadních pracovních zkušenostech. Se všemi zájemci bude následně proveden osobní pohovor.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty