Letní prázdniny s půjčovnou pro děti

Nechcete, aby se Vám děti nudily o prázdninách doma? Chcete, aby se vaše děti zabavily a také něco naučily? Potřebujete si něco rychle vyřídit a nemá vám kdo dohlédnout na děti?

Přiveďte je k nám do knihovny, půjčovny pro děti na Palackého ulici, kde máme pro ně připraveny zajímavé tvořivé dílny, spoustu společenských her, testy, rébusy, omalovánky, spojovačky a samozřejmě velký výběr zajímavých knih a časopisů. Navíc si zde mohou také zasoutěžit ve sportovních aktivitách na XBoxu nebo absolvovat naše nové QR dobrodužství.

Tvořivé dílny - Prázdniny v knihovně aneb Vítejte v mořském světě!Prázdninové QR dobrodružství - soutěž pro děti a mládež

Půjčovna pro děti je otevřena v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 9.00 do 11.00 a od 12.00 do 16.00 hodin. Aktivity jsou vhodné pro děti ve věkové kategorii od 4 do 15 let, ale vítáni jsou i starší sourozenci a rodiče.

Že nemáte svoji platnou registraci? To nevadí, tak si ji u nás vyřídíte na místě. Pro děti do 6 let je to bezplatné a pro děti od 7 do 14 let je to jenom za 50 korun na úplně celý rok. Nebo se u nás jen tak zastavte a podívejte se, co by vás u nás mohlo zajímat.

Co vy na to, zkusíte to s námi?

Nezapomeňte, že jsme také na přerovském bazéně. Zastavte se u nás a půjčte si při svých návštěvách v horkých letních dnech odpočinkovou literaturu a časopisy nebo některou ze společenských her.

Rádi Vás u nás uvidíme.

Informace o všech našich akcích a ještě více se dozvíte také na našem knihovním Facebooku nebo na našem facebookovém TeensClubu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.