Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 20 březen 2023

Také v dubnu se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na tradiční prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 10 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 20 březen 2023

V Městské knihovně v Přerově pro vás připravujeme cyklus zajímavých tematických přednášek Zdravá žena, který zahájíme dubnovou přednáškou Silvie Krčmové nazvanou Pánevní dno z pohledu fyzioterapeutky aneb Jak (ne)cvičit pánevní dno.

Číst dál...

Vloženo: středa, 15 březen 2023 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit, že knihovna v místní části Kozlovice, Grymovská 47, bude ve čtvrtek 23. 3. 2023 pro veřejnost uzavřena.

Číst dál...

Vloženo: středa, 15 březen 2023

Jednorázová lekce pod vedením lektorky Marcely Voštinkové vás zavede do kreativního světa háčkování, v němž si vlastnoručně uháčkujete praktický košík na různé drobnosti, který se stane ideálním pomocníkem zejména v koupelně. Neutrácejte proto za drahé kousky v designových prodejnách s bytovými doplňky a raději si sedněte s klubíčkem a háčkem. Za hodinku strávenou v příjemné společnosti a tvůrčí atmosféře si můžete odnášet vlastní výrobek.

Číst dál...

Vloženo: středa, 08 březen 2023

Státy bývalé Jugoslávie nabízí místa, kde si na své přijde přírodovědec, historik, milovník koupání i dobrého jídla. A to vše okořeněné vřelou pohostinností místních obyvatel a situacemi, které jinde než na Balkáně nezažijete. Přijďte se pokochat nespoutanou krásou Balkánu a inspirovat tématy na letní dovolenou na březnovou cestovatelskou besedu Jana Husáka. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 06 březen 2023 0 komentář

Od začátku března do konce dubna můžete v Městské knihovně v Přerově zhlédnout výstavu obrazů přerovské malířky Anny Němec Sypěnové nazvanou Průlomy nebe. 

Číst dál...

Vloženo: středa, 01 březen 2023

Také v letošním roce pokračujeme v projektu Bookstart - S knížkou do života, v rámci něhož opět uskutečníme setkání určená pro rodiče s dětmi ve věku od 2 do 4 let. Tématem toho druhého bude oblíbená klasická pohádka „O perníkové chaloupce“. Obsahem bude její interaktivní čtení s vizuálním doprovodem (obrázky, kartičky apod.) a následné střídání různorodých aktivit formou stanovišť. Věnovat se budeme tvarům a všemu, co s nimi souvisí. Děti si vyzkouší manipulaci se skládacím domečkem, vytvoří tvary dle předlohy apod. V druhé polovině lekce se mohou děti věnovat volnému hraní a pohybu v knihovně. 

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 27 únor 2023

Už jste vyzkoušeli audioknihy, které jsou populární a stále častěji vyhledávanou alternativou klasické četby? Pokud jste kouzlu mluveného slova ještě nepodlehli, v březnu máte jedinečnou příležitost! 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty