Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: pátek, 16 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímáte se o architekturu a je vám blízká země našich sousedů – Polsko? Rádi byste blíže poznali významné památky takových měst, jakými jsou např. Varšava, Krakov, Gdaňsk, Vratislav nebo Sopoty? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás podobně jako vloni provede cestovatelka Věra Polidorová.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 16 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Třetí kniha autorské dvojice ve složení Rostislav Kuchař a Zita Chalupová nese název Ještě žiju. Opět ji vydalo olomoucké nakladatelství Burian a Tichák a na své besedě a autorském čtení v Městské knihovně v Přerově ji oba autoři představí.

Číst dál...

Vloženo: středa, 14 listopad 2018 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vám popřáli příjemně strávený sváteční den a upozornili vás, že všechna pracoviště přerovské knihovny budou v sobotu 17. listopadu 2018 uzavřena.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou.

 

Číst dál...

Vloženo: středa, 14 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naše poslední letošní tvořivé dílny, které na vás v prosinci čekají hned dvakrát! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit schránku na dopis pro Ježíška nebo zápich do květináče v podobě sněhuláka! S sebou vám postačí pouze nadšení a chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: středa, 14 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude první prosincovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program a na své si přijde skutečně každý.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 12 listopad 2018 0 komentář

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově, v místní části Penčice z provozních důvodů, a to v termínu od 22. 11. do 6. 12. 2018.

Všechny výpůjčky knihovních dokumentů (knihy, časopisy), uskutečněné na této pobočce, budou uživatelům automaticky prodlouženy. Všichni uživatelé této pobočky, kteří mají platnou registraci, mohou navštívit ktérékoliv jiné pracoviště Městské knihovny v Přerově nebo jiné místní části a vypůjčit si další knihovní dokumenty. 

Pobočka bude znovu otevřena ve čtvrtek 13. 12. 2018 v běžné provozní době.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 12 listopad 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Listopadové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno slavné automobilové závodnici Elišce Junkové. Připomeneme si její sportovní začátky, těžké boje i cenná vítězství. Hovořit budeme o jejím soukromém životě, rodičích, sourozencích i jejím manželovi, který tragicky zahynul při závodě v Německu v roce 1928.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 08 listopad 2018 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty