Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 23 duben 2019 0 komentář

Informace o uzavření knihovny v období nadcházejících květnových státních svátků.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 23 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na dlani se nachází znaky související s láskou, sňatkem, ale i rozvodem. Chcete vědět, zda najdete opět novou lásku nebo odhalíte sklony k partnerově nevěře? Zajímá vás, jak projevujete lásku k druhým, kolik budete mít dětí nebo jestli budete šťastný/á ve vztahu se svým partnerem/partnerkou? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte na květnové přednášce Jany Niessnerové.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 23 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Marek Jelínek je dobrodruh, cestovatel a fotograf, kterému se podařilo projet dva kontinenty na neuvěřitelné koloběžce. A co se dá během takové cesty zažít? Proč právě koloběžka? Jeho posledním cílem byla Asie, devět států, které projel sám.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 23 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nové slovní pojmy, nová pravidla, nová zábava – to je hra Activity 2, novější verze legendární deskovky! Sestav družstvo a bav se při hádání pojmů, které ti spoluhráči vysvětlují pomocí kreslení, popisu nebo pantomimy. Než se se svým týmem dostaneš zdárně až do cíle, užiješ si spoustu legrace!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 22 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jaké jsou tři hlavní oblasti, v nichž je potřeba dodržovat rovnováhu? Chcete se dozvědět, proč vznikly tzv. civilizační choroby a jak překonat dnešní chaos? V případě, že vás tato problematika zajímá, navštivte přednášku Ing. Pavla Kavříka a dozvíte se nejen spoustu zajímavých a užitečných informací, ale také odpovědi na všechny vaše otázky.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 22 duben 2019 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která se i v květnu koná ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou veselé žabky z papírové roličky, která se stane hezkou dekorací vašeho pokoje!

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 15 duben 2019 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově, dovolte nám, abychom Vám popřáli krásné a klidné prožití velikonočních svátků.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 09 duben 2019 0 komentář

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty