Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vloženo: středa, 26 leden 2022

Katastrofa jaderné elektrárny v Černobylu v roce 1986 ovlivnila svět, nic není jako dříve. S následky se potýkáme dodnes a ještě dlouhé tisíce let budeme.  

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 24 leden 2022

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte v únoru tvořivou dílnu v knihovně v Předmostí, kde budeme společně stříhat, lepit i kreslit! 

A protože staré noviny nemusí nutně skončit ve sběru, vyrobíme si z nich krásné papírové město, které poslouží třeba jako zajímavá dekorace vašeho pokoje. S sebou si nic nosit nemusíte, veškerý potřebný materiál k výrobě papírového města naleznete v knihovně. 

Tvořivá dílna se koná od pondělí 7. února 2022 do pátku 11. února 2022 v provozní době pobočky knihovny v Předmostí, Hranická 93/14. 

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými a aktuálně platnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny.  

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemnou zábavu!

 

Tvořivá dílna


 

 

Číst dál...

Vloženo: pátek, 21 leden 2022

Potřebujete rychle vytvořit pozvánku nebo leták na akci? Chtěli byste věnovat originální přání nebo si navrhnout vlastní vizitku? Nevíte, jak jednoduše na to? Městská knihovna v Přerově vás zve na dvě lekce kurzu, ve kterém se naučíte pracovat s moderní webovou platformou Canva.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 20 leden 2022

Také v únoru se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za 10 Kč, časopisy za 2 nebo 5 Kč.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 18 leden 2022 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolte nám, abychom vás upozornili, že studovna v hlavní budově knihovny na Žerotínově nám. 36 bude z provozních důvodů ve středu 26. 1. 2022 otevřena pro veřejnost od 12.30 do 16.00 hodin.

Děkujeme za pochopení! 

Číst dál...

Vloženo: úterý, 18 leden 2022

Únor je obdobím veselých karnevalů, maškarních bálů, úžasných masek a převleků! Máte doma i vy kostým svého oblíbeného knižního nebo pohádkového hrdiny? Tak na nic nečekejte, vyfoťte se v něm, dejte svému dílku poutavý název a snímek nám zašlete a soutěžte o jednu ze tří deskovek! Vítězí autoři originálních snímků, které do konce února nasbírají nejvyšší počet lajků na Facebooku Městské knihovny v Přerově.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 17 leden 2022 0 komentář

Městská knihovna v Přerově hledá knihovníka/knihovnici na pobočku v místní části Přerov-Újezdec. Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti a lze ji provádět i jako vedlejší pracovní činnost při zaměstnání.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 14 leden 2022

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak přijďte do naší tradiční tvořivé dílny, která se i v novém roce koná ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci! 

A na co se můžete těšit v únorové dílně? Protože se blíží sv. Valentýn, vyrobíme si společně provázkové srdíčko, které můžete z lásky věnovat tomu, koho máte rádi. Veškerý potřebný materiál k výrobě srdíčka naleznete v knihovně. 

Tvořivá dílna se koná v úterý 1. února 2022 od 12.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1. Pokud si však chcete provázkové srdíčko vyrobit raději doma, můžete již brzy zhlédnout na našem YouTube kanále online videonávod, který vás jeho výrobou provede krok za krokem a který pro vás aktuálně připravujeme.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny.  

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemnou zábavu!

 

Tvořivá dílna


 

 

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty