Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: pondělí, 11 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vánoce už klepou na dveře a spolu s nimi je ten pravý čas na naši poslední letošní tvořivou dílnu! Neváhejte a přijďte si za námi do knihovny vytvořit svého sněhuláka ze dřeva a zatoulaných ponožek! S sebou vám postačí pouze chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 11 prosinec 2017 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na změny v provozní době pracovišť Městské knihovny v Přerově v období vánočních svátků: v době od 23. 12. 2017 do 2. 1. 2018

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 11 prosinec 2017 0 komentář

Listopad je za námi a spolu s ním skončila také naše velká internetová soutěž, prostřednictvím níž jsme si společně připomněli slavného Přerovana Josefa Kainara, a to nejen jeho životní osudy, ale také významnou literární tvorbu.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 prosinec 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Blíží se konec roku a je tu náš poslední letošní výprodej starších vyřazených knih a časopisů z našeho fondu. Všechny vámi vybrané knihy a časopisy si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč za kus.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 01 prosinec 2017 0 komentář

Vánoce jsou již za dveřmi, nákup vánočních dárků vrcholí a my v knihovně na Žerotínově náměstí jsme našim čtenářům připravili malé vánoční překvapení v podobě vánočních knižních balíčků. Víme, že v době vánočních příprav je každá minuta drahá, a proto se vám budeme snažit ušetřit alespoň trochu času při výběru vašich oblíbených knih.

Číst dál...

Vloženo: středa, 29 listopad 2017 0 komentář

Vánoce se již kvapem blíží a vy si stále ještě nevíte rady, čím obdarovat vaše nejbližší? Věnujte jim milé překvapení v podobě dárkového poukazu v hodnotě 100 Kč, který slouží jak k zaplacení registračního poplatku u nového uživatele v Městské knihovně v Přerově, tak k prodloužení registrace o další rok u čtenáře stávajícího.

Číst dál...

Vloženo: úterý, 28 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Patříte mezi obdivovatele starověkých míst a architektonických památek slunné Itálie? Rádi byste blíže poznali krásy Říma, Orvieta, Pompejí, ostrovu Capri nebo se dozvěděli více zajímavých informací o činné sopce Vesuv? Pak určitě navštivte poslední setkání letošního roku v rámci Kulturní akademie knihovny, kterým vás tentokrát provede cestovatelka Ing. Věra Polidorová.

Číst dál...

Vloženo: čtvrtek, 23 listopad 2017 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Holky, kluci, rádi pracujete s papírem, lepidlem a nůžkami? Líbí se vám skládanky z papíru? Pak je pro vás naše prosincová tvořivá dílna jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte se na dětské oddělení pobavit výrobou hezkého vánočního stromečku a svíčky. S sebou vám postačí pouze chuť tvořit, vše ostatní naleznete v knihovně.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: