Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Google+ Twitter RSS LinkedIn

Logo knihovny

Vloženo: úterý, 20 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jak funguje lidský mozek a proč je dobré trénovat paměť? V tom případě navštivte přednášku certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové, která se koná v rámci Národního týdne trénování paměti.

Číst dál...

Vloženo: pondělí, 19 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

Vzpomínky na životní lásky, zábavné historky, postřehy a příběhy z hereckého, spisovatelského, ale i osobního života, navíc okořeněné jedinečným stylem humoru – to vše nabídne posluchačům březnová beseda s Ivankou Devátou.

Číst dál...

Vloženo: neděle, 18 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Číst dál...

Vloženo: sobota, 17 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vyprávěním o jedné fotografické expedici, která si za svůj cíl zvolila západ USA a jeho krásné národní parky, provede posluchače na únorové přednášce cestovatelka Magda Radostová. Pojďme tedy společně s ní prozkoumat Grand Canyon, NP Zion, Bryce Canyon, Capital Reef, Arches, Monument Valley a naprosto úchvatný Anelope Canyon.

Číst dál...

Vloženo: pátek, 09 únor 2018 0 komentář

Přinášíme Vám další číslo našeho knihovního zpravodaje. Aktuální vydání obsahuje tradiční ucelený přehled připravovaných akcí naší knihovny a nechybí rovněž naše knižní recenze, literární a hudební téma měsíce a řada dalších zajímavých informací. 

Číst dál...

Vloženo: pátek, 02 únor 2018 0 komentář

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si Vás upozorit, že přednáška na téma „Bezpečný internet pro seniory“, která byla zveřejněna v únorových Přerovských listech a měla se konat dne 6. 2. 2018 od 10.00 hodin, byla z technických důvodů zrušena a bude realizována v náhradním termínu.

Děkujeme za pochopení!

Číst dál...

Vloženo: pátek, 02 únor 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na únorovém setkání aktivních seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme sté výročí úmrtí Františka Rasche, námořníka a revolucionáře narozeného v Přerově v roce 1889. Přesto, že František Rasch žil v Přerově pouze do svých šesti let, stojí zde jeho památník a je po něm pojmenováno jedno z přerovských náměstí. František Rasch je známou regionální osobností především díky tomu, že se v únoru roku 1918 účastnil povstání námořníků v Kotoru a jako jeden z mála za to zaplatil vlastním životem.

Číst dál...

Vloženo: středa, 31 leden 2018 0 komentář
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Městská knihovna v Přerově zve opět všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s operačním systémem Windows 10.

Číst dál...

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

E-mail:*
Zpráva:*
Kontrolní kód: