Tvořivá dílna - tříhlavá saň

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která pro vás bude připravena i v červnu ve svém obvyklém čase, tedy první úterý v měsíci!

A co vás čeká v dílničce těsně před letními prázdninami? Společně si vyrobíme tříhlavé dráčky z papíru a krabiček od čaje. Vše potřebné k jejich výrobě naleznete v knihovně.

Tvořivá dílna se koná v úterý 6. června 2017 od 14.00 hodin v půjčovně pro děti (Palackého 1).

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tvořivé dílny - tříhlavá saň - půjčovna pro děti

Přihláška na tvořivou dílnu