Tvořivá dílna - náramek pro maminku

Den věnovaný všem maminkám se již blíží a vy ještě stále nevíte, čím byste právě té své udělali největší radost? Přijďte k nám na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově a vlastnoručně jí vyrobte hezký náramek, který každé mamince vykouzlí úsměv na tváři! Vše potřebné k jeho výrobě budete mít k dispozici v knihovně.

Tvořivá dílna se koná v pátek 12. května 2017 od 9.00 hodin v půjčovně pro děti (Palackého 1).

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tvořivé dílny - náramek pro maminku - půjčovna pro děti

Přihláška na tvořivou dílnu