Rostliny pro zdraví, v kuchyni i k ochraně zahrady

Bylinky často rostou přímo ve volné přírodě, díky čemu jsou i snadno dostupné. Nasbírané nebo vypěstované se užívají nejen ke konzumaci při vaření čajů nebo nejrůznějších pokrmů, ale také na léčivé obklady či koupele nebo poslouží coby ochrana naší zahrádky. Na co všechno rostliny působí, jak je rozeznáváme a které patří mezi ty nejznámější a nejvyužívanější se dozvíte na květnové přednášce Andrey Lenochové.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 18. května 2017 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Rostliny pro zdraví, v kuchyni i k ochraně zahrady - beseda s Alenou Lenochovou

Přihláška na přednášku