Tvořivá dílna - zápich do květináče

Holky, kluci, máte pocit, že maminčiny květináče nebo truhlíky potřebují něčím osvěžit a rozveselit? Tak neváhejte a přijďte si v květnu vlastnoručně vyrobit do tvořivé dílny krásné zápichy, které přitáhnou pozornost všech milovníků květin a dají i starým květináčům úplně nový vzhled! Veškerý potřebný materiál k jejich výrobě naleznete v knihovně.

Tvořivá dílna se koná v úterý 2. května 2017 od 14.00 hodin v půjčovně pro děti (Palackého 1).

Tak neváhejte a přijďte mezi nás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tvořivé dílny - zápich do květináče - půjčovna pro děti

Přihláška na tvořivou dílnu