Noc a večer s Andersenem

Uběhl téměř rok a opět se blíží další, tentokrát již devátý ročník oblíbené akce Noc s Andersenem! Že jste o ní ještě neslyšeli a nevíte, o co vlastně jde? V tom případě čtěte dál!

Jedná se o přenocování dětí v knihovně, které bude doprovázeno nejrůznějšími hrami, zábavnými soutěžemi, vědomostními kvízy a samozřejmě také zajímavým čtením. Protože se ale v knihovně nespí denně, ne všem našim čtenářům se poštěstí zúčastnit této mimořádné události. Je to totiž zasloužená odměna pro čtenáře, kteří se umí pěkně chovat ke knížkám, rádi je čtou a aktivně se zapojují do námi pořádaných soutěží a jiných činností.

Letošní Noc s Andersenem, jejímž ústředním tématem je Čtyřlístek, proběhne v pátek 31. března 2017 od 18.00 hodin v Městské knihovně v Přerově, konkrétně v půjčovně pro děti na Palackého ulici 1.

Zúčastnit se mohou kluci i holky, kterým je více než 7 a méně než 13 let a kteří mají platnou registraci v Městské knihovně v Přerově. Zájemci se mohou přihlásit přímo u knihovnic na dětském oddělení, na telefonních číslech 724 519 662, 581 334 076 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kluci a holky, láká vás tato akce? Tak neváhejte a přihlaste se, ale pozor! Počet spáčů je omezen, takže největší šanci mají ti, kteří se přihlásí co nejdříve!

Uvidíte, že to bude noc plná zábavy a dobrodružství!

Láká vás Noc s Andersenem, ale nechcete v knihovně strávit celou noc? Máme pro vás řešení - pro všechny školáky ve věku 7 - 13 let s platnou registrací v Městské knihovně v Přerově, kteří by o tuto akci konanou na počest dánského pohádkáře neradi přišli, pořádá Městská knihovna v Přerově na pobočkách v Předmostí a na Trávníku své Večery s Andersenem. Ty budou letos stejně jako Noc s Andersenem věnovány oblíbeným hrdinům populárního Čtyřlístku. Pokud tedy chcete zažít večery plné královské zábavy, čtení a rozmanitých aktivit ve společnosti svých kamarádů, neváhejte a přihlaste se u knihovnic přímo na pobočkách, kde také získáte všechny potřebné informace.

Večer s Andersenem proběhne v pátek 31. března 2016 od 18.00 do 21.00 hodin na pobočce Městské knihovny v Přerově v Předmostí, Hranická 93/14 (budova staré školy) a zároveň také na pobočce na Trávníku 30.

Přihlášky na Večer s Andersenem na:

Těšíme se na vás!

Večer s Andersenem