Čtenářská výzva

Čtete rádi? Čtete hodně? V tom případě se určitě zapojte do celostátní akce Čtenářská výzva 2017 organizované serverem Databazeknih.cz a užijte si celý rok se zajímavými knihami s různou tematikou a zaměřením. Vy se zapojíte a my vám zajistíme ty správné knihy pro splnění všech témat!

Více informací o projektu a přehled témat naleznete na www stránce projektu http://www.ctenarskavyzva.cz/ nebo na našich půjčovnách.

Tři vylosovaní účastníci projektu z řad registrovaných uživatelů Městské knihovny v Přerově, kteří využijí ke splnění témat letošní výzvy nejvíce knih z fondu přerovské knihovny, získají na konci roku 2017 cenu v podobě hodnotné knižní publikace.

Tak neváhejte a zapojte se co nejdříve, abyste to všechno do konce roku 2017 stihli. Přejeme vám mnoho příjemných čtenářských zážitků!

Čtenářská výzva 2017