Ovládání PC s Windows 10 pro mírně pokročilé

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do již v letošním roce v pořadí třetího počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s operačním systémem Windows 10. Vzhledem ke skutečnosti, že je o kurzy velký zájem, nezapomeňte se včas přihlásit!

Kurz navazuje na pořádaný kurz Základy ovládání PC s Windows 10 pro začátečníky. Pro absolvování kurzu pro mírně pokročilé není podmínkou absolvování kurzu pro začátečníky, ale u účastníků se předpokládají základní znalosti práce s operačním systémem Windows 10. Účastníci vzdělávacího kurzu si prohloubí znalosti při užívaní základních integrovaných aplikací - Průzkumník, WordPad. Podrobně se naučí práci se souborových systémem Windows 10 a používání externích paměťových médií - USB flash disk a další. Naučí se instalovat některé aplikace, zkontrolovat aktualizace Windows 10 a jeho zabezpečení. Prohloubí si znalosti uživatelských nastavení prostředí Windows 10. Veškerá teoreticky probíraná témata budou zároveň prakticky procvičována. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook.

Obsah kurzu:

1. lekce - prohloubení znalostí práce v integrovaných aplikacích Windows 10 - Průzkumník, WordPad
  2. lekce - souborový systém Windows 10 a práce s USB flash diskem
  3. lekce - instalace aplikací, aktualizace systému Windows 10 a zabezpečení systému
  4. lekce - rozšířené úpravy nastavení Windows 10 a práce s ovládacími panely
  5. lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse

Počítačový kurz bude probíhat vždy v pátek (5 lekcí) v termínu od 24. 2. do 24. 3. 2017, a to v době od 9.00 do 11.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě naplnění minimálním počtem 7 účastníků.

Cena za celý kurz činí 200 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací činí cena 100 Kč. Poplatek za kurz bude vybrán na první lekci, tj. 24. 2. 2017. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, popř. na telefoním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. Proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Počítačové kurzy - Ovládání PC s Windows 10 pro mírně pokročilé

Jméno:*