Přijmeme brigádníky pro letní půjčovnu na přerovském bazéně

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci se společnostmi Teplo a. s.Technické služby města Přerova, s. r. o. po roce opět připravuje letní půjčovnu knih a časopisů na přerovském bazéně. Pro zabezpečení provozu naší „letní půjčovny“ plánujeme pro období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2017) přijmout brigádníky z řad studentů ve věku nad 18 let.

Náplní práce brigádníků bude zabezpečovat půjčování knih, časopisů, novin a her návštěvníkům venkovní části přerovského bazénu a organizovat jednoduché aktivity (kvízy, testy, výtvarné aktivity apod.) pro dětské návštěvníky. U brigádníků se předpokládá blízký vztah k literatuře, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, kladný vztah k dětem a "odolnost vůči teplu". Výhodou je orientace v současné literární tvorbě, není však podmínkou.

Předpokládaná provozní doba půjčovny na přerovském bazéně bude denně (1.7. - 31.8.2017) od 10.00 hodin do 18.00 hodin včetně sobot, nedělí a státních svátků. Zájemci o tuto brigádu se mohou hlásit do 31. 5. 2017 na telefonních číslech 581 334 061, popř. 724 534 108 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Prosíme všechny zájemce, aby při přihlašování uvedli základní údaje o své osobě včetně stručné informace o dosavadních pracovních zkušenostech. Se všemi zájemci bude následně proveden osobní pohovor.

Výzva - brigáda na letní prázdniny 2017

(1 Hlasovat)