Prázdninové knižní balíčky

Konečně je tu léto a před námi doba vytoužených dovolených. Máme možnost naplánovat si chvíle volna podle našich představ a dělat věci, na které v hektickém pracovním roce již nezbývá čas. Jestliže četba patří mezi aktivity, kterým byste se právě v tomto čase rádi věnovali, připravili jsme si pro vás prázdninové knižní balíčky, s nimiž si můžete dopřát vydatnou porci napětí, strachu, vzrušení, humoru i vášně.

Balíčky obsahují již tradičně tři knižní tituly, tentokrát jsme však některé zpestřili tím, že jsme jednu ze tří knih v setu zabalili. Při půjčování balíčku tak nebudete tušit, jakou knihu si vlastně odnášíte domů.

Do balíčků jsme se snažili zařadit české i zahraniční knižní tituly od autorů, kteří jsou u čtenářů oblíbení. Brali jsme ohled na to, že se s knihami vydáte na cesty a budete je potřebovat vměstnat do kufru nebo batohu, ale mysleli jsme naopak také na to, že si o dovolené možná budete chtít dopřát i knihy s pořádným množstvím stran. Nezapomněli jsme ani na čtenáře z řad teenagerů, pro které jsme připravili teens balíčky, ve kterých se to hemží trápením z dospívání, prvními láskami, nerozhodností a nedorozuměními.

Knižní balíčky půjčujeme od 1. 7. 2016 v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 a najdete je na otočném stojanu pod naším prázdninovým slunečníkem.

Budeme rádi, když se u nás zastavíte.

Prázdninové knižní balíčky